Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Держслужбовці отримають електронний цифровий підпис та зможуть візувати декларації

Переглядів: 687 Коментарів: 0
загрузка...
Держслужбовці отримають електронний цифровий підпис та зможуть візувати деклараціїДержслужбовці отримають електронний цифровий підпис та зможуть візувати декларації про доходи та витрати, подані в електронному форматі


Уряд прийняв розпорядження «Про забезпечення надання послуг електронного цифрового підпису державним службовцям, які займають посади, віднесені до першої – третьої категорій, та інші прирівняні до них посади»
Таким чином, зроблено ще один крок у напрямку забезпечення прозорості діяльності посадовців.
Розпорядження Уряду сприятиме створенню ефективної загальнодержавної системи запобігання та протидії корупції, передбачених Антикорупційною стратегією на 2018 – 2017 роки.
Використання електронного цифрового підпису стане основним методом автентифікації користувачів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Це сприятиме впровадженню державної системи електронного декларування.
Держслужбовці отримають електронний цифровий підпис у Міністерстві юстиції України, Державній фіскальній службі України та Державній казначейській службі України на безоплатній основі.
загрузка...
Джерело:www.dtkt.ua

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин