Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

ППР за результатами перевірки фізособи-підприємця

Переглядів: 449 Коментарів: 0
загрузка...
ППР за результатами перевірки фізособи-підприємцяЗа результатами однієї перевірки фізособи-підприємця/фізособи, яка провадить незалежну профдіяльність, можуть одночасно складати податкові повідомлення-рішення (далі — ППР) за формами «Р», «Ш», «Д».

ППР форми «Д» складають за порушення податковим агентом правил нарахування, утримання і сплати ПДФО та/або військового збору. У цьому ППР зазначають суми штрафів, визначені як відповідно до статті 127, так і до статті 126 Податкового кодексу України (ПК) сумарно. Також у ППР форми «Д» відображають суму пені, нарахованої на своєчасно несплачені податкові зобов’язання з ПДФО та/або військового збору.

ППР за формою «Ш» складають у разі нарахування штрафів за порушення термінів сплати:

ФОП-єдиноподатниками першої та другої групи — авансових внесків єдиного податку (ст. 122 ПК);

ФОП-загальносистемниками, фізособами, що провадять незалежну профдіяльність, — узгоджених сум грошових зобов’язань з ПДФО та/або військового збору, визначених у річній декларації про майновий стан і доходи, а також ФОП-єдиноподатниками третьої групи — узгоджених сум грошових зобов’язань з єдиного податку (ст. 126 ПК).

За неподання, несвоєчасне подання, подання не в повному обсязі, з недостовірними відомостями чи з помилками податкової звітності, що призвело до зменшення/збільшення податкових зобов’язань платника та/або до зміни платника податку, податкового агента притягують до відповідальності згідно з пунктом 119.2 ПК, та складають ППР форми «Р». Лист ДФС від 04.03.2016 № 7837/7/99-99-17-01-02-17
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин