Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Філія веде частина Реєстру ПН: як подавати такий Реєстр головному підприємству?

Переглядів: 1021 Коментарів: 0
загрузка...
Філія веде частина Реєстру ПН: як подавати такий Реєстр головному підприємству?Фахівці Міндоходiв відповіли на наступне питання : який порядок подання платником податку , що мають в своєму складі філії , яким делеговано право ведення реєстру отриманих та виданих податкових накладних , разом з податковою декларацією за звітний період копій реєстрів виданих та отриманих податкових накладних ?

Контролери нагадали , що якщо не зареєстровані платниками ПДВ філії та інші структурні підрозділи платника податку самостійно здійснюють придбання / поставку товарів / послуг та проводять розрахунки з постачальниками / споживачами , то зареєстрований платник податку , до складу якого входять такі структурні підрозділи , може делегувати філії або структурному підрозділу право ведення частини Реєстру в межах діяльності такої філії (структурного підрозділу). Така можливість передбачена Порядком ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних , затвердженого наказом Міндоходов від 25.11.2018 р. № 708 .

Для цього платник податку повинен кожній філії та структурному підрозділу присвоїти окремий числовий код (номер , шифр ) . Про це він письмово інформує орган ДПС за місцем його реєстрації як платника ПДВ.

Якщо платником податку делеговано філіям або структурним підрозділам право ведення частин Реєстрів , дані таких частин Реєстрів є складовими частинами Реєстру платника податку.

У разі ведення частини Реєстру філіями та структурними підрозділами платника у службовому полі 04 « Платник » зазначається найменування платника і через дріб найменування та номер , встановлений для цих філій та інших структурних підрозділів .

Враховуючи викладене , якщо платником податку делеговано філіям або структурним підрозділам право ведення частин Реєстрів , то дані таких частин є складовими частинами Реєстру платника податку. Реєстр подається платником податків до контролюючого органу на безоплатній основі разом з податковою декларацією за відповідний звітний період в електронному вигляді як єдиний документ , а саме з урахуванням показників реєстрів структурних підрозділів.

Категорія 101.21 Інформаційно -довідкового ресурсу « ЗІР »
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин