Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Проведення електронної перевірки

Переглядів: 1218 Коментарів: 0
загрузка...
Проведення електронної перевірки Лист МДЗ від 31.03.2018 № 5790/5/99-99-22-02-05-16

Податківці роз’яснили процедуру здійснення електронної перевірки у зв’язку з запровадженням сервісу «Електронна перевірка».

Така перевірка проводиться на підставі заяви, поданої платником податків до контролюючого органу, в якому він перебуває на податковому обліку.

Податківці нагадали, що Порядок подання платником податків заяви про проведення документальної невиїзної позапланової електронної перевірки та прийняття рішення територіальним органом Міністерства доходів і зборів України про проведення такої перевірки затверджено наказом МДЗ від 03.06.2018 № 143.

За результатами електронної перевірки складається довідка в двох примірниках, яка після її реєстрації вручається особисто платнику податків або його законним представникам для ознайомлення та підписання протягом п’яти робочих днів із дня вручення.

У разі незгоди платника податків або його законних представників з висновками електронної перевірки, вони зобов’язані підписати таку довідку та мають право подати свої заперечення, які є невід'ємною частиною такої довідки, разом з підписаним примірником довідки.

Заперечення на висновки, факти чи дані, які викладені в довідці, розглядаються контролюючим органом протягом п’яти робочих днів із дня їх отримання. Платнику податків надсилається відповідь у порядку, визначеному статтею 58 Податкового кодексу України.

У разі якщо платник податків не подає уточнюючого розрахунку протягом 20 робочих днів після дати складення довідки про проведення електронної перевірки, якою встановлено порушення податкового законодавства, відповідний контролюючий орган має право на проведення позапланової перевірки платника податків за відповідний період.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин