Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Реєструємо податкові накладні в Єдиному реєстрі без обмеження у термінах

Переглядів: 791 Коментарів: 0
загрузка...
Реєструємо податкові накладні в Єдиному реєстрі без обмеження у термінах Лист ДФС від 16.02.2018 № 351/2/99-99-11-02-10

Державна фіскальна служба повідомила про доопрацювання програмного забезпечення щодо формування Єдиного реєстру податкових накладних (ЄРПН) в частині зняття обмеження на реєстрацію податкових накладних та/або розрахунків коригування.

Тепер платники ПДВ мають можливість реєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування з 01.01.2018 в ЄРПН після спливу 15-денного терміну такої реєстрації.

Також розроблено новий електронний сервіс для платників ПДВ, який надає змогу платнику за запитом до ДФС безоплатно отримувати відомості про податкові накладні та/або розрахунки коригування з ЄРПН.

Крім того, покупці — платники ПДВ мають можливість отримувати з ЄРПН електронні копії податкових накладних/розрахунків коригування, які зареєстровані в ЄРПН їх контрагентами постачальниками. Із цією метою покупець надсилає в електронному вигляді запит до ЄРПН, за яким отримує електронне повідомлення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН та податкову накладну/розрахунок коригування в електронному вигляді. Податкова накладна, складена в електронному вигляді, яка отримана з ЄРПН покупцем, вважається такою, що отримана від постачальника.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин