Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Перевезення вантажу із СЕЗ "Крим" обкладається ПДВ за ставкою 20 %: роз'яснює ДФС

Переглядів: 942 Коментарів: 0
загрузка...
Перевезення вантажу із СЕЗ "Крим" обкладається ПДВ за ставкою 20 %: роз'яснює ДФСВідповідно до підпункту 195.1.3 ПК операції з міжнародного перевезення пасажирів і багажу та вантажів залізничним, автомобільним, морським і річковим та авіаційним транспортом оподатковуються ПДВ за нульовою ставкою.

Статтею 1 Закону україни від 05.04.01 р. № 2344-III визначено, що:

- внутрішні перевезення - перевезення пасажирів та/або вантажів територією України без перетину державного кордону України;
- міжнародні перевезення пасажирів і вантажів - перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом з перетином державного кордону.

Тимчасово окупована територія України (АР Крим та місто Севастополь) є невід'ємною частиною території України, на яку поширюється дія Конституції та законів України.

Отже, операції платників податку з постачання послуг з перевезення вантажу автомобільним транспортом з території СЕЗ "Крим" на іншу територію України оподатковуються ПДВ за ставкою 20 %.

Таким чином, на дату отримання коштів від замовника перевезення вантажу або на дату оформлення документа, що підтверджує факт надання послуги по перевезенню вантажу, залежно від того, яка з цих подій відбулася раніше перевізник складає податкову накладну з нарахуванням ПДВ за ставкою 20 % на весь обсяг наданих послуг з перевезення вантажу.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин