Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Працівникам з неповним робочим часом тривалість роботи не скорочується

Переглядів: 1016 Коментарів: 0
загрузка...
Працівникам з неповним робочим часом тривалість роботи не скорочуєтьсяМінсоцполітики в листі від 28.08.2018 р. № 397/13/116-14 нагадало, що відповідно до ст. 53 Кзпп напередодні святкових і неробочих днів тривалість роботи скорочується на одну годину як при п'ятиденному, так і при шестиденному робочому тижні. Виняток становлять працівники, для яких встановлено скорочений робочий час.

Фахівці відомства зазначили, що в даній нормі Кодексу йдеться про скорочення тривалості не робочого часу, а роботи. Тобто ця норма не передбачає скорочення робочого часу, а лише вимагає його перерозподілу таким чином, щоб напередодні святкових і неробочих днів тривалість роботи скорочувалася за умови, що норма тривалості робочого часу, передбачена законодавством (40 годин на тиждень), не скорочується і, відповідно, оплата праці зберігається в розмірі повної тарифної ставки, повного окладу.

Крім того, автори листа звернули увагу на те, що для працівників, які працюють на умовах неповного робочого часу, ця норма не застосовується, тобто тривалість їх роботи напередодні святкових і неробочих днів не скорочується.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин