Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Знайомтеся з проектом змін до Порядку обліку платників податків і Положення про реєстрацію платниками ПДВ

Переглядів: 970 Коментарів: 0
загрузка...
Знайомтеся з проектом змін до Порядку обліку платників податків і Положення про реєстрацію платниками ПДВПовідомлення про оприлюднення проекту наказу Мінфіну «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників податків і зборів та Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість»


На офіційному веб-сайті Державної фіскальної служби України (www.sfs.gov.ua) в рубриці «діяльність» - «регуляторна політика» - «проекти регуляторних актів» - «2018 рік» розміщено проект наказу Мінфіну «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників податків і зборів та Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість» (далі – Проект), а також аналіз впливу цього регуляторного акта.

Проект розроблено з метою приведення положень нормативно-правових актів Мінфіну у відповідність до вимог Законів України від 12 лютого 2018 року № 191-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)» (далі – Закон № 191) та від 16 липня 2018 року № 643-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість» (далі – Закон № 643), а також удосконалення процедур обліку і реєстрації договорів про спільну діяльність та договорів управління майном.

Проектом передбачається наступне:

взяття на облік платників податків та передача до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (далі – ЄДР) даних про взяття їх на облік в контролюючих органах здійснюється у день отримання відомостей з ЄДР;

форма витягу з реєстру платників ПДВ (форма № 2-ВР) доповнюється інформацією про реквізити рахунка в системі електронного адміністрування податку на додану вартість платника – сільськогосподарського підприємства, що обрав спеціальний режим оподаткування відповідно до статті 209 розділу V Кодексу, призначеного для перерахування коштів на його спеціальний рахунок;

платник податків звільняється від подання до контролюючого органу заяв за ф. № 1-ОПП у зв’язку із зміною відомостей стосовно осіб, відповідальних за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку юридичної особи, якщо такі відомості зазначені в заяві платника податку на додану вартість (про реєстрацію, перереєстрацію або внесення змін);

на обліку в контролюючих органах перебувають договори управління майном та договори про спільну діяльність без утворення юридичних осіб, за якими здійснюються операції з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню податком на додану вартість згідно з розділом V Податкового кодексу України.

Зауваження та пропозиції до Проекту від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань можна надсилати упродовж місяця з дати оприлюднення Проекту на адресу розробника: поштову – 04655, м. Київ, Львівська площа, 8, Державна фіскальна служба України, Департамент реєстрації платників та електронних сервісів та електрону – oblik@sfs.gov.ua та до Державної регуляторної служби України – 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11.
загрузка...
Джерело:buhgalter911.com

Категорія: СтаттіX
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин