Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

ЛИСТ щодо прийняття податкової звітності та упередження скарг платників податків від 30.01.2012 р. № 2793/7/18-8017

Переглядів: 2019 Коментарів: 0
загрузка...

                                                        ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

                                                                                     ЛИСТ

                                                              від 30.01.2018 р. № 2793/7/18-8017

                                                                   Про надання роз’яснення


З метою поліпшення організації роботи органів державної податкової служби щодо прийняття податкової звітності та упередження скарг платників податків Державна податкова служба України повідомляє.

Пунктами 48.3 та 48.4 статті 48 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) визначено вичерпний перелік обов'язкових реквізитів податкової декларації, які повинні бути заповненими платником податків при поданні ним податкової звітності до податкового органу, в тому числі місцезнаходження (місце проживання) платника податків.

Відповідно до пункту 49.8 ст.49 Кодексу прийняття податкової декларації є обов'язком органу державної податкової служби. Під час прийняття податкової декларації уповноважена посадова особа органу державної податкової служби, в якому перебуває на обліку платник податків, зобов'язана перевірити наявність та достовірність заповнення всіх обов'язкових реквізитів, передбачених пунктами 48.3 та 48.4 статті 48 Кодексу.

Таким чином, згідно з пунктом 117.1 статті 117 Кодексу за неподання у строки та у випадках, передбачених Кодексом, заяв або документів щодо реєстрації змін місцезнаходження чи внесення інших змін до своїх облікових даних тощо до відповідальних осіб можуть бути застосовані штрафні санкції у розмірах передбачених цією статтею.

Разом з цим, серед підстав для невизнання податкової звітності, визначених пунктами 48.3 та 48.4 статті 48 Кодексу, відмінність стану платника податків від основного відсутня.

Враховуючи викладене, зобов'язуємо регіональні органи державної податкової служби довести зазначений лист до відома підпорядкованих підрозділів та організувати роз'яснювальну роботу з платниками податків.

                                           Голова                                                              О.В. Клименко

загрузка...
X
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин