Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

Лист МІНІСТЕРСТВА ФІНАНСІВ УКРАЇНИ щодо застосування міжнародних стандартів фінансової звітності від 06.03.2012 р. N 31-08410-07-29/5792

Переглядів: 3338 Коментарів: 0
загрузка...

                                                           МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

                                                                                    ЛИСТ

                                                          від 06.03.2018 р. N 31-08410-07-29/5792

Міністерство фінансів України на запит щодо застосування міжнародних стандартів фінансової звітності повідомляє.

Правові засади регулювання, організації, ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності в Україні визначено Законом України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" (далі - Закон).

Відповідно до статті 121 Закону публічні акціонерні товариства, банки, страховики, а також підприємства, які провадять господарську діяльність за видами, перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України, складають фінансову звітність та консолідовану фінансову звітність за міжнародними стандартами.

Фінансова звітність та консолідована фінансова звітність, складені за міжнародними стандартами, подаються у порядку, визначеному цим Законом.

Згідно зі статтею 14 Закону термін подання фінансової звітності встановлюється Кабінетом Міністрів України. Постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 р. N 419 затверджено Порядок подання фінансової звітності.

Пунктом 2 зазначеного Порядку передбачено складання фінансової звітності та консолідованої фінансової звітності за національними положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку або міжнародними стандартами фінансової звітності відповідно до законодавства.

Таким чином, якщо підприємства, зазначені у частинах другій і третій статті 121 Закону, складають фінансову звітність за міжнародними стандартами, то складання фінансової звітності такими підприємствами за національними положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку не вимагається.
 

 

 

                  Перший заступник Міністра                                                                   А. Мярковський

загрузка...
X
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин