Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

ЛИСТ Щодо надання банкам розрахункових документів на виплату зарплати від 26.03.2012 р. № 6925/03-30

Переглядів: 4880 Коментарів: 0
загрузка...

                                                                      ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

                                                                                         ЛИСТ

                                                                        від 26.03.2018 р. № 6925/03-30

                                          Щодо надання банкам розрахункових документів на виплату зарплати


Пенсійний фонд України розглянув лист щодо надання підприємствами, установами і організаціями на виконання банками розрахункових документів на виплату заробітної плати і повідомляє.

Згідно з частиною другою статті 24 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" банки приймають від підприємств, установ, організацій платіжні доручення та інші розрахункові документи на видачу (перерахування) коштів для виплати заробітної плати, на які відповідно до цього Закону нараховується єдиний внесок, та здійснюють видачу (перерахування) зазначених коштів лише за умови одночасного подання платником розрахункових документів про перерахування коштів для сплати відповідних сум єдиного внеску.

 Відповідно до Порядку прийняття банками на виконання розрахункових документів на виплату заробітної плати, який затверджено постановою правління Пенсійного фонду України 27.09.2010 р. N 21-3 та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 20.10.2010 р. за N 953/18248, суми, які сплачені за цими документами, повинні складати не менше 1/3 суми коштів для виплати заробітної плати, зазначеної у грошових чеках, платіжних дорученнях та інших розрахункових документах.

У разі якщо у розрахункових документах або документах на переказ готівки сума єдиного внеску менша, ніж 1/3 суми коштів для виплати заробітної плати, банки приймають від платників єдиного внеску грошові чеки, та/або платіжні доручення, та/або інші розрахункові документи на видачу (перерахування) коштів для виплати заробітної плати разом з оригіналом довідки-розрахунку, яка погоджена з управлінням Пенсійного фонду України у районі, місті, районі у місті (далі - органи Пенсійного фонду) за місцем взяття на облік платника єдиного внеску.

Довідка-розрахунок складається платником єдиного внеску у трьох примірниках. Органи Пенсійного фонду невідкладно погоджують довідку-розрахунок, надану платником єдиного внеску. Один примірник надається банку, другий надається органу Пенсійного фонду, третій залишається у платника єдиного внеску.

Таким чином, довідка-розрахунок надається банку при отриманні коштів на виплату заробітної плати у випадку, якщо сума єдиного внеску, зазначена у розрахунковому документі, менша, ніж 1/3 суми коштів для виплати заробітної плати.

Директор Департаменту
  надходження доходів                                                           В. Литвиненко

загрузка...
X
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин