Популярні новинизагрузка...
Сьогодні Дата   

ЛИСТ щодо деяких питань оподаткування від 23.03.2012 р. N 10279/К/15-1414

Переглядів: 1932 Коментарів: 0
загрузка...

                                                             ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

                                                                                              ЛИСТ

                                                                    від 23.03.2018 р. N 10279/К/15-1414


Верховній Раді України, Комітету з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики

Державна податкова служба України розглянула звернення щодо деяких питань оподаткування, якє надійшо з Комітету Верховної Ради з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики від 29.02.2018 р. N 04-39/10-242, і повідомляє.

Питання, зазначені у запиті, регламентуються пунктом 10 підрозділу 10 розділу XX Податкового кодексу України (далі - Кодекс), згідно з яким нормативно-правові акти Кабінету Міністрів України, Державної податкової служби України та інших центральних органів виконавчої влади, прийняті до набрання чинності цим Кодексом на виконання законів з питань оподаткування, та нормативно-правові акти, що використовуються при застосуванні норм законів про оподаткування (в тому числі актів законодавства СРСР), застосовуються в частині, що не суперечить цьому Кодексу, до прийняття відповідних актів згідно з вимогами цього Кодексу.

Пунктом 52.1 статті 52 розділу II Податкового кодексу України (далі - Кодекс) встановлено, що контролюючі органи безкоштовно надають консультації з питань практичного застосування окремих норм податкового законодавства по зверненню платників податків.

Підпунктом 14.1.172 пункту 14.1 статті 14 розділу I Кодексу визначено, що податкова консультація - це допомога контролюючого органу конкретному платнику податків стосовно практичного використання конкретної норми закону або нормативно-правового акта з питань адміністрування податків чи зборів, контроль за справлянням яких покладено на такий контролюючий орган.

Податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію (пункт 52.2 статті 52 розділу II Кодексу).

Крім того, листи Державної податкової служби України, зазначені у запиті, не мають статусу податкових консультацій, оскільки відносяться до категорії міжвідомчої переписки.

 

                          Заступник Голови                                                                                   А. Ігнатов

загрузка...
X
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин