Популярні новини



загрузка...
Сьогодні Дата   

Відображення інформації в додатку ОК ЛИСТ від 23.05.2012 р. №8833/6/15-1315

Переглядів: 3045 Коментарів: 0
загрузка...

                                                                  ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

                                                                                                ЛИСТ

                                                                        від 23.05.2018 р. №8833/6/15-1315

                                                                   Щодо відображення інформації у додатку ОК

Державна податкова служба України стосовно відображення у додатку ОК до податкової декларації з податку на прибуток інформації про доходи та витрати контрагентів - платників єдиного податку повідомляє.

Згідно з п.152.3 ст.152 Податкового кодексу України (далі - Кодекс) платники податку на прибуток разом з відповідною податковою декларацією подають органу державної податкової служби перелік доходів та витрат платника податку в розрізі контрагентів - платників єдиного податку, до якого включаються операції, здійснені таким контрагентом.

Отже, положення зазначеної норми не визначають обмежень чи конкретизації певних операцій, які можуть не відображатись у додатку ОК податкових декларацій з податку на прибуток.

Водночас звертаємо увагу, що п.152.3 ст.152 Кодексу стосується тих доходів і витрат, які нараховуються згідно з правилами податкового обліку, встановленими розділом III "Податок на прибуток підприємств" Кодексу. А тому до додатка ОК податкових декларацій з податку на прибуток необхідно включати лише ті операції з платниками єдиного податку, які у податковому обліку призводять до відображення доходів або витрат.

Що стосується відповідальності за порушення порядку заповнення додатка ОК податкових декларацій з податку на прибуток, то п.47.1 ст.47 Кодексу передбачає, що за неподання, порушення порядку заповнення документів податкової звітності, порушення строків їх подання контролюючим органам, недостовірність інформації, наведеної у зазначених документах, платники податків та їх посадові особи несуть відповідальність у порядку, установленому Кодексом.


                                     Заступник Голови                                                                   А. Ігнатов

 

 

 

 

Джерело: www.finsettings.com 

загрузка...




X
Будьте в курсі поповнення нових документів та фінансово-бухгалтерських новин